Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Prachař se rozpovídal o intimním životě: V posteli to mám veselé, až směšné, prozradil

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 2 fotografie
televizní pořad

Ve čtvrtek večer odvysílá televize Prima další díl své zábavné show Inkognito. Čtveřice hostů včetně herce Jakuba Prachaře v ní měla uhodnout profesi sexterapeutky. To se jim nepodařilo, ale Prachař místo toho přidal pikantní podrobnosti ze svého intimního života.

Televize Prima odvysílá ve čtvrtek ve 21.35 druhý díl premiérové zábavné show Inkognito. V ní čtveřice známých osobností ve složení Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádá nejrůznější profese i VIP hosty. Do studia zavítá také Iva, která se živí jako sexterapeutka. Ani jednomu z hádajících se nepodařilo povolání uhádnout. Zmátla je totiž její odpověď na otázku, zda se při práci nasměje. Odpověděla, že nenasměje. Když vyčerpali možný počet otázek a Libor Bouček profesi prozradil, Ondřej Gregor Brzobohatý hned reagoval:

„Co je na tom smutnýho? Náhodou sex v podání pana Prachaře je velice veselej!“ A Jakub Prachař si s humorem sobě vlastním na svůj účet přisadil: „Veselej, až směšnej!“ Svým dílem do diskuze přispěl i Libor Bouček. „Je pravda, že když se nad tím člověk zamyslí, tak je to někdy vlastně taková krátká groteska.

Sexterapeutka Iva ve studiu prozradila, co lidé na sezeních nejčastěji řeší. „Něco jde, něco nejde, něco jde moc pomalu, něco moc rychle. Naše hlava se podílí na valné většině problémů.“ Liborovi a Jakubovi to připomnělo fotbal. „Musí se ti povést prvních pět minut, aspoň párkrát solidně přihrát a pak už to nějak dokopeš,“ smál se bývalý manžel Agáty Hanychové a nový přítel herečky Sary Sandeva.

Související články

Další články