Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Prachař se rozešel s modelkou Dvořákovou: Kuba teď bydlí u maminky

Prachař se rozešel s modelkou Dvořákovou: Kuba teď bydlí u maminky
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
rozchod
Jakub Prachař (36) se po rozchodu s Agátou Prachařovou (35) začal scházet s modelkou Denisou Dvořákovou (28). V současné době však Kuba neřeší jen rozvod, ale i další rozchod. S modelkou to moc nedopadlo a Prachař je opět single. A bydlí zase zpátky u své maminky!

Jakub Prachař s Denisou Dvořákovou dělali tajnosti už na začátku jejich vztahu. A dělali je celou dobu. Běžné romantické společné snímky nebo označování jeden druhého pro ně asi nebylo to pravé ořechové a se světem svůj vztah nijak nesdíleli. Občas si lidé domysleli, že jsou někde spolu, když přidali ve stejný čas stejné místo, ale to bylo vše

Z tajné lásky tajně sešlo

Denisa na sociálních sítích sdílí převážně své fotky, momenty ze života a svého pejska Podobně to má i Prachař, i když se sítím moc nevěnuje. Je jasné, že už na Instagramu nebudou k vidění fotky, které napovídají, že spolu randí. V posledních dnech stejně nic podobného nesdíleli. "Kuba se odstěhoval k mamince, bydlí teď u ní," potvrdil redakci eXtra.cz zdroj z Prachařova okolí.

Podle sítí to spíš vypadalo na tichou domácnost, zdroj však potvrdil, že o rozchod opravdu jde. Sám Prachař svůj rozchod nepřímo potvrdil v pořadu Máme rádi Česko: "Já teď uklízet nemusím, já totiž bydlím u maminky." Snad brzy oba najdou své štěstí.

Agátě Prachařové vztahy evidentně nechybí. Mužské na nějaký čas vyškrtla a věnuje se hlavně sobě, dětem a nově rozjetému byznysu

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy