Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Prachař se drsně VYSMÁL Agátě. Dotkl se jejího nejcitlivější­ho místa

+ Dalších 41 fotografií
krize manželů
Od provalení těžké krize u Agáty (33) a Jakuba Prachařových (35) uběhl už týden a nyní to vypadá, že manželé mezi sebou "komunikují" jenom prostřednictvím svých instagramových profilů. Agáta uveřejnila smsky, týkající se Jakubovy nevěry a Jakub teď vrací úder. Zaútočil na Agátino citlivé místo.

Agáta se pro eXtra.cz exkluzivně vyjádřila o současném vztahu s manželem Jakubem (35).

„Je to velmi citlivé. Já jsem v práci a Kuba je na horách. Podívejte se na naše instagramové profily, to celé vystihuje, jak na to jsme. Kuba doma není, protože je na horách. Ale komunikujeme spolu,“ řekla Agáta (33) a dodala, že spolu komunikovat prostě musí. Na otázku, zda spolu už řeší rozvod, tak Agáta řekla: „Toto vám nepotvrdím, ani nevyvrátím.“

Ano, podle instagramových profilů to vypadá, že válečná sekera mezi oběma manželi není ani zdaleka zakopána. Naopak. Prachař, který doteď mlčel, udeřil na Agátino citlivé místo. Zesmněšnil jí před národem, když parodoval scénku na to, jak „vaří“ svíčkovou. Prachař, který ujel od rodiny na hory, se spolu s kamarády královsky baví. Bohužel pro Agátu – na její účet.

Každý ze scénky, kterou Prachař sehrál, poznal, že je to parodie na Agátin pořad Máma nad věcí, kde bývalá modelka i vaří. Jenže Agáta ve skutečnosti moc vařit neumí a v pořadu je to znát. A tomu se vysmívá právě Jakub a jeho kamarádi. Video okomentovala vysmátým smajlíkem i Jakubova sestra Mariana, která tak jasně ukázala, na čí straně je.

Jak tahle manželská krize dopadne, jsme opravdu zvědaví!

Mohlo by vás zajímat

Další články