Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Prachař se drsně pustil do Štáfka! Nemůže mu zapomenout Agátu a parohy! Co mu vzkázal?

Vypadá to, že mu stále nemůže přijít na jméno.
Zdroj: archiv
+ Dalších 58 fotografií
To, že Prachař nemůže Štáfkovi přijít na jméno se dalo čekat, ale to, že to bude veřejně roztrubovat do světa jsme možná nečekali. V sobotním vysílání pořadu Máme rádi Česko na FTV Prima Prachař prozradil, co si vlastně o Jakubovi myslí.

Štáfkova přítelkyně Monika Timková byla u Prachaře v týmu, a když ji představoval došlo na malé faux pas. „Je to nadějná herečka, je krásná. Ale bohužel si našla jednoho z největších hlupáků České republiky. Člověka, který je nejen příšerný fotbalista a herec, ale zároveň fandí nechutnému týmu, je to bohužel dívka Jakuba Štáfka.“

No, to se tedy podívejme, vypadá to, že Prachař stále nemůže rozdýchat fámu, že mu Štáfek tak trochu obrousil manželku Agátu. Kvůli jejím údajným nevěrám se Prachařovým málem rozpadlo manželství, Jakub jí však nakonec odpustil a společně se těší na miminko.

Jakub Agátě možná odpustil, ale rozhodně nic nezapomněl. Zášť vůči Štáfkovi stále trvá a rozhodně ji nehodlá skrývat! Uvidíme, jak bude Štáfek reagovat na to, že si jeho bývalý kamarád vylil žluč na adresu jeho přítelkyně. Nebo si to slavný Lavi nechá líbit?

O tom, že mezi Štáfkem a Agátou proběhly techtle (a možná i mechtle) hovořili lidé z Primy – psali jsme ZDE. Že je z toho Prachař pořád na větvi, na to upozornil deník Blesk.

Související články

Další články