Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Prachař, kam se podíváš: Svět má Kardashianky, my trávíme čas u telky s klanem Batulkové

Jakub Prachař: V jedné show se Sarou Sandevou i sestrou Marianou
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
Prachařovi

Někdo má rád vdolky, někdo Prachařovy. Ti z českých televizních obrazovek prakticky neslezou. Redakce eXtra.cz spočítala, kolik hodin týdně s nimi můžete strávit u obrazovky. Výsledek vás překvapí, je to téměř 9 hodin. Objevují se totiž v nespočtu seriálů a pořadů.

Svět má Kardashianky, Česko Prachařovy. Přemýšleli jste někdy, kolik času s jejich rodinou strávíte týdně u televizních obrazovek? My to spočetli: 525 minut, což je necelých 9 hodin. A to už zní strašidelně. Pojďme se podívat na to, proč.

Sourozenci Prachařovi

Jakub Prachař (38) útočí na obrazovky z celé rodiny nejvýrazněji. Dítě Primy můžete vidět v pořadech Máme rádi Česko, Inkognito, v seriálu Dvojka na zabití a jako porotce v Česko Slovensko má talent. Kromě toho si na něj můžete zajít i do kina na filmy Matky či Vyšehrad: Seryjál.

Jeho sestra Mariana (27) se objevuje v již zmiňovaném Talentu, kde provází zákulisím.

Klan Dany Batulkové

V jednom pořadu se nescházejí ale jen sourozenci, ve Slunečné hrají bok po boku herečka Dana Batulková (63) a David Prachař (62). Ten se navíc objevuje v reprízovaných Specialistech. Dana Batulková k tomu ještě připravuje nový seriál Madame.

Jakubova přítelkyně Sara Sandeva (24) hraje po Kubově boku v seriálu Dvojka na zabití. Kromě toho útočí na filmová plátna. Spatříte ji ve snímcích Je Suis Karl, Necista krv-greh predaka a Vánočním příběhu.

Týden plný Prachařů

Co to znamená v realitě? Devět hodin s Prachaři týdně! Pondělí si užijete hodinu 10 minut s Davidem Prachařem, v úterý hodinu 20 minut Slunečné s Davidem a Danou Batulkovou. Ve středu si odpočinete, protože ve čtvrtek vás kromě Slunečné čeká ještě 55 minut Inkognita. Pátek vám zpestří hodinu 45 minut sourozenci Prachařovi v Talentu a Máme rádi Česko už jen s Kubou. Sobota pak patří opět Jakubovi a jeho přítelkyni Saře Sandevě ve Dvojce na zabití.

Související články

Další články