Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Prach, špína a ostnatý drát: Takhle vypadá věznice, kde pašeračka Tereza stráví mládí!

+ Dalších 42 fotografií
foto uvnitř
Když se Tereza Hlůšková (22) dozvěděla, že byla odsouzena k 8 letům a 8 měsícům vězení, odcházela od soudu v slzách. To ještě ani pořádně nevěděla, jak velký má k pláči důvod. Věznice, ve které stráví mládí, je už na pohled děsivým místem a pro zhýčkanou Češku bude pobyt tam skutečným peklem na zemi.

Samý prach, špína všude na dohled a zdi obehnané ostnatým drátem – věznice, kde Tereza Hlůšková stráví téměř 9 let života za to, že pašovala 9 kilogramů heroinu, bude pro zhýčkanou Češku zvyklou na velké peníze a pobyt v luxusu skutečnou zkouškou ohněm. Vězení v Rávalpindí zvané Adiala je noční můrou.

Více než 14 měsíců strávených ve vazební cele nemohlo Terezu připravit na to, co ji čeká ve věznici, kde bude žít s teroristkami, vražedkyněmi a násilnicemi všeho druhu. Zatímco uvnitř ji budou ohrožovat všemožné nemoci a agresivní spoluvězeňkyně, venku bude mít výhled jen na špinavé stěny obehnané ostnatým drátem.

Na děsivé snímky věznice a jejího okolí se můžete podívat v galerii. Co myslíte, zaslouží si Tereza žít dlouhé roky v takových podmínkách, nebo by si měla trest odsedět doma? Podle doktora Cimického bude zázrak, pokud Tereza v pákistánské věznici přežije.

Mohlo by vás zajímat

Další články