Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Práce snů: Lovec luxusních opuštěných vozidel dostane zaplaceno 840 tisíc korun!

Zdroj: youtube
+ Dalších 8 fotografií
Práce snů
Amazon pro milionáře nabízí práci snů. Pokud máte rádi Dubaj a luxusní auta, je tahle práce pro vás jako stvořená. Vaším úkolem bude lovit opuštěná supervozidla ve Spojených arabských emirátech, za což budete náležitě odměněni a jako bonus vám proplatí všechny životní náklady.

Web Hush Hush je Amazon pro milionáře. Můžete tam koupit například drahé šperky, luxusní vozy, přepychové domy a nebo třeba soukromý ostrov. Zakladatel portálu nyní vypsal pracovní nabídku, která je velmi lákavá.

Nabízí tučnou odměnu tomu, kdo by se jakožto jejich zaměstnanec vydal do Dubaje na lov po opuštěných vozidlech. Ano, je to tak, tato pracovní nabídka je opravdu skutečná. Být lovcem luxusních vozidel je snem snad každého muže. Váš úkol by spočíval v tom vyhledat například v poušti opuštěná luxusní vozidla, která tam nechali napospas prachu jejich původní majitelé. Protože ve Spojených arabských emirátech se nachází takových luxusních aut, jež nikdo nechce, stovky možná i tisíce, je to ideální příležitost, jak dát těmto vozidlům druhou šanci.

Jakožto zaměstnanec Hush Hush byste tedy vyhledával auta značky Ferrari, Rolls-Royce nebo třeba Lamborghini. Tyto vozy byste zasílal do domluvených skladovacích míst, kde by se opravily a následně přeprodávaly na webu pro milionáře. Odměna za tuto práci je víc než lákavá. Zakladatel společnosti Hush Hush Aaron Harpin nabídl výplatu 30 000 liber, což je v přepočtu zhruba 840 tisíc korun. To ale není vše. Byl by vám připsán bonus z každého prodaného vozidla a ještě by vám zaplatili ubytování, letenky a veškeré životní náklady.

Související články

Další články