Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Práce i zábava: Tipy, jak se s kolegy nikdy nenudit

Práce i zábava: Tipy, jak se s kolegy nikdy nenudit
Zdroj: Pixabay
Jestli se nám někdy nechce chodit do práce, je to v létě, kdy počasí vyzývá k výletům a trávení času s rodinou namísto sezení v kanceláři. Pokud ani vy nepatříte mezi těch pár šťastlivců, kteří mají prázdniny či dovolené, snažte si společný čas s kolegy alespoň zpříjemnit. Přinášíme vám tipy, jak utužit kolektiv a poznat lépe své spolupracovníky.

V práci člověk tráví většinu dne a ať už se to zdá nebo ne, to jak se tam cítíme, jak si rozumíme se šéfem nebo kolegy, ovlivňuje kvalitu našeho pracovního výkonu. V létě je situace ještě těžší, protože bychom se nejraději viděli někde u vody nebo na výletě s rodinou.

Pojďme se tedy alespoň pokusit si čas strávený v práci zpříjemnit, lépe poznat své kolegy a vyrazit s nimi třeba i někam za zábavou nebo společnými zážitky.

Změnou kanceláří proti nudě

Nejen pro freelancery, ale také pro celé malé a střední firmy nebo týmy z větších společností, jsou vhodné flexibilní kanceláře Business Link v pražských Holešovicích. Zatímco pro jednotlivce je určen produkt „Hot desk“, společnostem je k dispozici novinka – „Rotující“ kancelář. Díky této flexibilní formě pronájmu může u jednoho stolu pracovat více zaměstnanců a ve srovnání s tradičním pronájmem kanceláře je možné ušetřit až 20 % nákladů za kancelářské prostory. Během letních dnů navíc pracovníci ocení možnost práce ze střešní terasy s výhledem na metropoli. Práce tak bude současně zábavou.

Připijte si stylovým koktejlem

Chcete si udělat den v práci hezčí? Je nám jasné, že vás hned napadla sklenička něčeho osvěžujícího, ale alkohol vám jistě v práci neprojde. Pak sáhněte po skvělých a zdravých koktejlech Mojito, Piňa Colada nebo po jahodovém Daiquiri od Nature's Promise, které jsou samozřejmě bez něj. Koktejly si nalijte do stylových skleniček, ozdobte ovocem a nechte se alespoň na chvíli unášet prázdninovou atmosférou. Uvidíte, že se pro vás pak stane práce snesitelnějším místem a kolegové poměrně příjemnými účastníky zájezdu.

Jedno vychlazené na osvěžení

Ano, mluvíme o pivku, ale samozřejmě o tom nealkoholickém! Obliba nealkoholického piva a míchaných nápojů bez alkoholu se totiž v posledních několika letech stále zvyšuje. Dopřávají si je totiž všichni, kteří nemohou nebo nechtějí pít alkohol, ale chtějí se osvěžit. Nově mohou sáhnout i po míchaném nápoji z nealkoholického piva Svijanský Vozka Černý rybíz a limetka, který je výsledkem spojení piva bez alkoholu a limonády z přírodních šťáv z černého rybízu a limetky a díky přirozenému obsahu oxidu uhličitého nabízí rychlé letní osvěžení, což právě v práci a také při pouze s kolegy jistě oceníte. Hlava vám zůstane čistá na pracovní výkony a chuť bude uspokojena.

Utužte kolektiv

Pokud si chcete s kolegy kromě práce užít také trochu zábavy a adrenalinu, udělejte si teambuilding na Klínovci. Skvělým zážitkem se pro všechny stane návštěva vyhlášeného Trail Parku, který se může pyšnit nejdelšími traily v Evropě. Skvělé je, že si zajezdíte a užijete zábavu, ať už jste začátečník, nebo zkušený jezdec, ať hledáte upravenou stezku nebo technické ježdění. Trail Park na Klínovi totiž toto vše nabízí. Pro teambuildingy je skvělou volbou volbou osmikilometrový trail Rubín. Jde o upravený, hravě houpavý a souvisle klesající flowtrail střední obtížnosti. Obsahuje velké množství terénních vln a klopených zatáček a je oblíben jezdci všech úrovní.

Odpočinek v saunovém světě

Měli jste s kolegy těžký den a potřebujete se odreagovat po náročných výkonech, a to ať už fyzických nebo psychických? Pak právě vy oceníte Saunii, unikátní koncept saunového světa, který posouvá běžné standardy saunování na novou úroveň. Saunie má pobočky po celé České republice, vyberte si tak pro vás tu nejbližší. Užívat si pak můžete výběr nejrůznějších saun, ochlazovacích bazénků a osvěžujících drinků. Prostě ideální popracovní relax s kolegy!

Sjednoťte svou mysl

Do zaměstnání se vždy chodí lépe, když víte, že vás tam čekají přátelé. Že s kolegyní ráno v kuchyně zdrbnete manžela i děti a na oběd si zajdete s dalšími kolegy, abyste probrali uplynulý víkend, pak se hned pracuje lépe. Přátelé v práci také ocení, když uvidí, že na ně myslíte i doma nebo je potěšíte nějakým drobným dárečkem. Skvělé jsou stmelující náramky přátelství, které jsou něžné, decentní a na ruce pěkně vypadají. Takový náramek se zeleného jadeitu navíc do života přináší moudrost a upevňuje vztahy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy