Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Pozůstalí po princezně se zlatou hvězdou: Nenávist k muži, který jí byl největší oporou!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 12 fotografií
ROZEPŘE
Kromě toho, že se rodina Marie Kyselkové (†83) alias princezny Lady z nesmrtelné pohádky Princezna se zlatou hvězdou musí vypořádat se ztrátou své milované blízké, řeší i spor se sousedem zesnulé herečky Ivem Niederlem (86). Umělec byl podle našich informací údajně neprávem obviněn z něčeho, co neměl vůbec udělat.

Právě on měl být podle informací médií tím, kdo veřejně potvrdil, že už představitelka pohádkového Myšího kožíšku není mezi námi. A to se rodině Marie Kyselkové nelíbilo.

„Zlobí se na něj, ale neprávem. Kdo pana Niederleho v současné době měl šanci potkat, ví, že by taková slova ani nebyl schopný říct. Jenže příbuzní paní Marie si to nenechají vysvětlit a zlobí se na něj,“ dozvěděli jsme se od zdroje blízkého panu Niederlemu, který se objevil v řadě známých filmů a seriálů, namátkou třeba v Kočáru do Vídně, Hříšní lidé města pražského, Třicet případů majora Zemana, Zdivočelá země nebo Pan Tau.

Je pravda, že telefon herce zvedá jeho dcera. „Otce teď chce pořád někdo kontaktovat. Nikomu ale nedovolím, aby ho otravoval. Žádné informace nikomu nesděloval, není ve stavu, kdy by toho byl schopen. A jestli chcete vědět něco o úmrtí paní Kyselkové, kontaktujte její rodinu. Oni s námi vůbec nekomunikují. Už ale nenechám nikoho na tátu řvát,“ řekla eXtra.cz dcera Iva Niederleho. Jestli řvaní přišlo přímo od rodiny zesnulé kamarádky jejího tatínka, to už nespecifikovala.

Vše jim tají

„Datum pohřbu nevíme a obávám se, že se ho od rodiny paní Kyselkové nedozvíme. Z její strany teď opravdu není absolutně žádná komunikace. Tatínek by ho ale moc rád věděl,“ doplnila.

Niederle s herečkou Marií Kyselkovou se o sebe vzájemně starali. Coby kuřáci si několikrát denně spokojeně dali cigárko a když na tom jeden z nich byl hůř, bylo na druhém, aby ho podpořil, nakoupil mu a podobně. I proto umělce smrt kamarádky, kterou znal desítky let, zdrtila.

Související články

Další články