Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pozůstalí po Danu Nekonečném (†52) v šoku: NECHUTNÁ SLOVA ZRŮD je ničí!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 30 fotografií
TEROR
Jako by nestačilo, že oplakávají ztrátu milovaného blízkého, ještě se musí vypořádávat s bezcitnými bestiemi, které je v jejich zármutku dostávají ještě hlouběji do zoufalství! Bývalá přítelkyně Dana Nekonečného (†52) Zuzana Kardová (57), která měla se zpěvákem skvělé vztahy i po rozchodu, a její dcera, již Dan vychoval, se nestačí divit, co za nechutnosti se na ně valí!

Po smrti umělce, který kolem sebe celý život šířil nejen třpytky a žlutou barvu, ale hlavně pozitivní emoce, se totiž na Zuzaninu adresu snesla snůška urážek a přání toho nejhoršího.

„Nějací lidé mi píší, že jsem trapná zoufalka, že když byl nemocný, tak proč jsem ho opustila. Nebo že se chci zviditelnit. Po Danově boku jsem žila mnoho let. Když nás zval na akce, neměla jsem zájem o mediální pozornost, tak jsme s dcerou nechodily. Píší mi ale, že karma je zdarma a že do roka a do dne uvidím. Že budu mít problém,“ řekla eXtra.cz zaskočená Zuzana Kardová

Nenávist a pochopení

„Už začínám chápat Andreu Pomeje, co musela asi prožívat,“ naráží na vdovu po Jiřím Pomeje, které dokonce kdosi napsal, že jí i s malou dcerou přeje krutou smrt

Zuzana je těsně před pohřbem psychicky na dně a podobné zprávy ji i její dceru, která zpěváka milovala, pochopitelně ještě víc sundávají. Přesto se snaží nepodlehnout nepochopitelné zlobě těch, kteří o vztahu Dana Nekonečného k exoticky působící ženě nic netuší.

„Já vím, jak to bylo, Dan to věděl. To je pro mě nejdůležitější,“ uzavřela Zuzana.

Související články

Další články