Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pozor, tohle není laciná erotická reklama. Takhle se předváděla současná poslankyně Okamurovy SPD

+ Další 2 fotografie
Myslíte si, že se díváte na reklamu na nepříliš kvalitní noční podnik, kde se kroutí laciná kněžka sexu? Nikoliv, tohle má být úplně obyčejná reklama na společnost zajišťující párty servis. A nová poslankyně SPD Lucie Šafránková v hlavní roli.

Hnutí SPD Tomia Okamury (45) skončilo ve volbách na čtvrtém místě. Jedna část Čechů je zděšena, druhá si nemůže vynachválit výsledek. Jednoznačné je ale to, že už od počátku provází tuhle stranu jeden bizár za druhým.

Při tiskové konferenci přišel Tomiovi zazpívat českou hymnu dosluhující rocker Aleš Brichta. Ten je známý tím, že veřejně podporuje politiku Tomia a je jeho velký fanoušek. Ovšem na tiskovku se dostavil v podivném outfitu smrtky a šlo na něm poznat, že není v příliš dobré zdravotní kondici.

Dalším šokem pro veřejnost byl mladý asiat s knírkem, který stál po boku Tomia. Nakonec se z něj vyklubal syn předsedy strany, který příliš nesympatizuje s otcem, a dokonce by se dalo říct, že se za jeho názory stydí.

Vrcholem všeho bylo video, ve kterém vystupuje poslankyně SPD Lucie Šafránková. Na první pohled to vypadalo, jako laciná reklama na nekvalitní noční podnik. Poslankyně se na něm nevkusně kroutila v krajkových punčoškách a budila dojem lehké holky.

Přitom se jednalo o obyčejnou reklamu zajišťující párty servis. Už se jenom bojíme co přijde příště.

Související články

Další články