Psal se rok 1996 a Daniela se spolužáky úspěšně napsala maturitní písemky. Taková událost se musela oslavit! Parta vyrazila do centra města, ale do klubu je odmítli pustit. Studenti si aspoň koupili láhve vína a pili v parku.

Na konci už zůstala jenom Daniela a její dva spolužáci. Těm dívka dala kabelku s tím, že si musí odskočit. Odběhla směrem ke Kampě a to bylo naposled, kdy ji viděli.

Po nějaké době to začalo být kamarádům Honzovi K. a Františkovi H. divné. A tak se vydali spolužačku hledat. Prý ji zkoušeli vypátrat do čtyř do rána, ale nakonec jeli smutnou zprávu oznámit Danieliným rodičům.

Až za dlouhé dva dny vypuklo policejní pátrání. Daniela se neozvala rodičům ani kamarádům. Prostě zmizela. Zoufalí rodiče začínají hledat na vlastní pěst, a dokonce si najímají soukromého detektiva. Nakonec po dívce pátrá i Interpol.

Dívka prý mohla spadnout do Vltavy, ale předpokládá se, že by se její tělo našlo. Děsivý by byl scénář obchodu s bílým masem. Daniela byla krásná, vysoká, štíhlá dívka. Rok před svým zmizením se dokonce zúčastnila soutěže Miss. Neuspěla, ale chtěla to zkoušet dál. Nic nenasvědčuje sebevraždě nebo útěku z domu. Měla prý plno plánů.

Rodina se obávala, že ji mohli unést kuplíři a ona skončila jako prostitutka. Proto ji hledali v nevěstincích u nechvalně známé E55. Bohužel bez úspěchu.

Dívka je nezvěstná 20 let a vypadá to, jakoby se po ní slehla země.