Policie Ústeckého kraje po něm pátrá od chvíle, kdy se v polovině loňského roku svěřila matka nezletilého chlapce s tím, že si je jistá, že její syn udržuje intimní vztah s nějakým mužem. Údajně mu za sex sliboval peníze a tablet.

Naneštěstí pro hocha a jeho rodinu testy prokázaly virus HIV. Chlapec se nakazil od tohoto sexuálního devianta. Na krku má Pfeifer obvinění z těžkého ublížení na zdraví, šíření nakažlivé lidské choroby, zneužití, ohrožování výchovy dítěte, svádění k pohlavnímu styku a šíření pornografie. Je toho opravdu požehnaně. Tento pachatel sexuálních zločinů musí být co nejrychleji dopaden, než nakazí další nic netušící hochy.

Zdeňka Pfeifra bohužel i přes tato obvinění nevsadili do vazby, a tak vesele prchá před spravedlností. Naposledy se měl nacházet v Thajsku jako instruktor potápění. Z něj se však už nevrátil. V době své nepřítomnosti v Česku na svého milence převedl veškerý svůj majetek.

Kriminalisté také v souvislosti s jeho onemocněním pátrali po osobách, které se s ním stýkaly. Policie měla co dělat, než prošla veškeré sociální sítě, e-mail a pachatelův mobil. V něm měl na 3 500 telefonních kontaktů, 212 lidí se jim doposud podařilo vyslechnout.

Obviněný muž vesele provozoval sexuální praktiky, i když už dva roky věděl, že je HIV pozitivní. Seznamoval se především prostřednictvím internetových seznamek pro muže. Svá jména střídal často. Na seznamkách také vystavoval falešné fotky, na kterých byl někdo cizí.

Všem, se kterými došlo k pohlavnímu styku, řekl, že je naprosto zdravý. Pokud jste ho někde zahlédli nebo jste sami jeho obětí, kontaktujte policii. Je potřeba ho dopadnout co nejdřív!

Hledaný je ozbrojený. Je vysoký 170 až 185 centimetrů. Má zhruba 45 let.