Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Pozor, přichází Strážmistr Topinka! Co jste nevěděli o jeho představiteli Robertovi Miklušovi

Pozor, přichází Strážmistr Topinka! Co jste nevěděli o jeho představiteli Robertovi Miklušovi
Zdroj: csfd
+ Dalších 18 fotografií
seriál
Seriál Doktor Martin s Miroslavem Donutilem sklízel od diváků obrovskou vlnu komplimentů. Ačkoliv i ostatní herci v seriálu předvedli skvělý výkon, diváci se zamilovali do Roberta Mikluše, který v něm ztvárnil strážmistra Topinku. Jeho příhody byly tak vtipné, až se lidé u televizních obrazovek popadali za břicha. Také proto se Topinka dočkal vlastního seriálu. Robert Mikluš však není jen nemotorný policista, ve skutečnosti je to ošlehaný herec, kterého v televizi můžete vídat už deset let.

Ačkoliv se může zdát, že se Robert Mikluš proslavil rolí strážmistra Topinky, opak je pravdou. Tento herec se v televizi poprvé objevil v roce 2007, kdy měl roli ve dvou epizodách oblíbeného seriálu Četnické humoresky. Od té doby se jeho kariéra velmi slušně rozjíždí a mohl dokonce získat i Thálii za mimořádný jevištní výkon.

Robert Mikluš je nepochybně velmi talentovaný herec, který se dokáže jakékoliv role chopit na jedničku. Důkazem je i fakt, že v seriálu Doktor Martin si zahrál velmi nešikovného policistu a v divácky opěvovaném dramatu Dukla 61 si zahrál velmi vážnou roli horníka.

Ostravský rodák je velmi aktivním divadelním hercem, na prknech se objevuje už od střední školy. Poté vystudoval činoherní herectví a v letech 2006 až 2012 účinkoval v představeních brněnského divadla Husa na provázku. Jeho talent si však zasloužil, aby se o něm dozvěděla široká veřejnost a tak se začal brzy objevovat i na televizních obrazovkách.

Robert se objevil v několika známých českých filmech. Prvním Robertovým velkým snímkem se stali Muži v říji a další role na sebe nenechaly dlouho čekat. Objevil se i ve snímcích Sráči, Dědictví aneb Kurva se neříká a Všechno bude fajn. Objevuje se především na obrazovce České televize a diváci ho milují.

Tento talentovaný šestatřicetiletý herec může slavit úspěchy i mimo obrazovku. Na jaře by se totiž měl stát otcem. Zda půjdou díky tomuto faktu pracovní závazky stranou není jasné, ale my doufáme, že se Roberta jen tak nezbavíme. Jeho role nás totiž opravdu baví.

Lucie Borhyová terčem nebezpečného stalkingu. Neodbytný fanoušek překročil všechny hranice

Související články

Další články

Nejnovější kauzy