Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

POZOR! POUZE OD 18 LET! Ondřej Koptík dál básní: „Kočička ti voní po mlíčku,“ popsal detailně jejich sexuální hrátky. Na tohle má žaludek jen málokdo!

Nepřehání to už?
Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
Ondřej Koptík skládá básně pro Hanu Gregorovou od doby, co mu dala košem. Tentokrát to ale přepískl a popsal detailně jejích sex. Na tuhle vulgární a slizkou báseň budete potřebovat hodně silný žaludek. Zdá se to jen nám, nebo to už hraničí se zdravím rozumem?

Ondřej Koptík se nemůže smířit s rozchodem a tak na svůj profil na Facebooku denně vkládá básně, fotografie a různé jiné materiály, které odhalují intimní detialy ze vztahu s Hanou Gregorovou. Herečka se za chování svého ex-partnera údajně stydí a už několik dnů zůstává zabarikádována ve svém bytě.

Ondřej tentokrát napsal báseň, kde detailně popisuje sexuální hrátky s Hanou: „Lížu ti kočičku voní krásně po mlíčku! Už jsi udělaná a mokrá, vzdycháš, říkáš lízej dál oholila jsem bobra!Já tvůj otrok přirážím! Ztvrdl mě rozkrok. Ta tvoje mokrá sladká buchtička chybí v ní jen má ručička. Lížu ti tu voňavou kočičku voní sladce po mlíčku. Udělal jsem tě 3 krát dokola jsi ale nenasytná potvora.“

Opravdu je tohle normální? Nebo to už hraničí se zdravým rozumem?

Související články

Další články