Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Pozor, pánové! 5 důkazů, že když si domů večer přivedete princeznu, nemáte ještě zdaleka vyhráno!

No to je fakt neuvěřitelná změna.
+ Další 2 fotografie
Večer se v baru seznámíte s krásnou dívkou, která připomíná hollywoodskou hvězdu, a ráno dostanete facku v podobě kruté reality. Tohle je 5 důkazů, že stát se krásnou panenkou není problém pro žádnou ženu!

Žijeme ve 21. století. Co nám příroda nenadělila, to dokážeme dohnat plastikami, líčidly a v nejhorším případě minimálně Photoshopem. Kráskou se tedy na chvíli může stát opravdu každá. Stačí se naučit pár triků štětcem na make-up a princezna krasava je na světě.

Takto upravená dívka vyrazí večer do klubu a není pro ni jediným problémem pobláznit všudypřítomné muže. Horší je to ovšem ráno, kdy po noci plné sexu se sexbombou snídáte s příšerou, která se dívce z předešlé noci vůbec nepodobá. No, nepříjemný okamžik.

Posuďte sami, že tyto proměny jsou opravdu neuvěřitelné a reálný vzhled skutečně neodpovídá tomu, co ženy prezentují svému okolí. Z toho plyne, že opravdu nevěřte všemu, co vidíte!

Mohlo by vás zajímat

Další články