„Zachraň se, kdo můžeš!" Twitter nefunguje a svět se zhroutil! Na Facebooku a Instagramu si stěžují miliony lidí, že nemohou používat svůj profil na této sociální síti.

Jde o katastrofu, která nemá obdoby!

Přesná příčina, proč Twitter dnes vypověděl službu, zatím není známa. Zoufalství z nefungujícího Twitteru je opravdu velmi silné. Lidé napříč světem se snaží svou závislost na Twitteru uspokojit prostřednictvím Facebooku a Instagramu. I tak jim to ale nestačí! Chtějí zpátky svůj Twitter, a to okamžitě!

Twitter spadl dnes ráno ve 3:20, údajně měl být spuštěn o půl šesté ráno, informuje portál Huffingtonpost.cz. Nejvíce v šoku jsou Američané, protože tam se Twitter nerozjel hodně dlouho! Pravděpodobně mají momentálně okousané všechny nehty na rukou a kouří jednu cigaretu za druhou. Tohle se přece v roce 2016 nesmí stát!

Zakladatelé Twitteru napsali všem: „Něco se pokazilo. Snažíme se to dát do pořádku. Snad bude Twitter brzy fungovat, jak má.“

Na Twitter se tak bohužel nikdo nepřihlásí. Kdo ví, jak dlouho bude ve skutečnosti odstranění problému trvat.

Pravděpodobně tento výpadek způsobilo přetížení sociální sítě. Doteď se zdálo, že Twitter příliv uživatelů, jejich fotek a videí zvládá. Nejspíš tomu tak není. Doufejme, že Twitter spustí co nejdřív. Jinak budeme čelit hromadným sebevraždám.