Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Pozor, nahota! Po vzoru Britney Spears se na její podporu začaly svlékat světové i české celebrity

Nahota: Po vzoru Britney Spears se začaly svlékat další celebrity
Zdroj: Instagram Winnie Harlow, Britney Spears a Pavlína Pořízková
+ Dalších 9 fotografií
Nahota

Zpěvačka Britney Spears je po třinácti letech volná. Její otec se vzdal opatrovnictví. To oslavuje nahými fotkami, které jako symbol svobody a boje proti despotickému tátovi sdílí na Instagramu. Popová princezna inspirovala i další české i světové celebrity, které se rozhodly odhodit svršky. Připravte se na dosud největší nálož žhavých tělíček, která jsme tu kdy měli!

Po třinácti letech je konečně volná. Zpěvačka Britney Spears je k nezastavení a na Instagramu řádí jako uragán. Vysvléká se a svoje fanoušky zásobuje žhavými fotkami, které symbolizují její znovunabytou svobodu.

Britney Spears

"Pst, slyšeli jste mě... polibte mi!" napsala pod dráždivý snímek Britney Spears. Zpěvačka znovu získala svoji ztracenou svobodu. Její otec se konečně vzdal dceřina opatrovnictví a Britney se kromě svlékání na sociálních sítích stihla už i zasnoubit. Ostatní celebrity si z popové princezny vzaly příklad a svou podporu jí vyjádřily tím, že začaly odhazovat svršky taky.

Winnie Harlow

Modelka Winnie Harlow se pochlubila svými šperky ověšeným tělem. "Medusa," dopsala pod žhavou fotku půvabná manekýna, kterou proslavila show Amerika hledá topmodelku.

Gwyneth Paltrow

Čas na studenou sprchu! Herečka Gwyneth Paltrow se během pózování ponořila do horké vany. To si necháme líbit, přineste bublinky!

Pavlína Pořízková

Donaha šly i Češky. Mezi ně patří třeba světoznámá modelka a česká rodačka Pavlína Pořízková, která má i po padesátce figuru v topu. Závidíme a očima doslova hltáme!

Heidi Klum

Blonďatá modelka Heidi Klum zapózovala na sociálních sítích jenom v bikinách. Škoda že už je konec léta.

Adriana Lima

Carpe diem! Modelína Adriana Lima se odhalila při měsíčku jako nějaká jezinka a odhalila přitom úplně jiné polokoule.

Kim Kardashian

Ani rozvod nezastaví Kim Kardashian ve sdílení pořádně sexy snímků, těch je totiž hvězda reality show Kepping Up with the Kardashians už nejmenovaná královna.

Halle Berry

"Láska je vždycky odpověď," napsala herečka Halle Berry pod snímek nahoře bez. Nahé snímky často nesdílí, na sociálních sítích je to pro ni spíše výjimka.

Nicole Scherzinger

Do plavek i smyslného župánku se vysvlékla i věčná provokatérka, zpěvačka s italskými kořeny Nicole Scherzinger.

Irina Shayk

Pokud je někdo absolutní bohyní nahoty, je to modelka Irina Shayk. Jak se vám líbí?


Která ze slavných krásek vás oslnila nejvíc?


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy