Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Pozor na tyto gumičky do vlasů: Jak dlouho virus HIV přežije?

Zdroj: facebook.com
Spousta žen si stáhne vlasy do culíku či drdolu a řeší jen to, aby jim vlasy držely v nějakém tvaru. Už jste ale někdy přemýšlely nad tím, z čeho je gumička do vlasů vyrobena? A napadlo vás někdy, že z použitých kondomů? Asi budete v šoku, ale může tak obsahovat stopy chorob, jako jsou vaginální herpes, bradavice nebo dokonce i HIV.

Úleva pro vás může být ta, že vlasové gumičky vyrobené v ČR jsou v pořádku. Naštěstí se tyto závadné doplňky na český trh nedostaly. Ale zbystřit by měly ty ženy, které si je dovezly z Velké Británie nebo USA

Shantea Green byla velmi překvapena, když zjistila, že je její gumička vyrobena z prezervativu. A to ve chvíli, kdy jí praskla. "Byla jsem velmi znechucena, že jsou tyto produkty vyrobeny z recyklovaných kondomů. Myslím, že by to nikdy nikoho nenapadalo," řekla Shantea.

Když si je vyhledala na internetu, byla ještě víc v šoku. Zjistila totiž, že se gumičky z trhu stahují kvůli možnému přenosu chorob. "Zvažuji, že na dodavatele podám žalobu," řekla rozhořčeně.

Související články

Další články