Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pozor na tuhle rtěnku! Žena si namalovala pusu a málem se udusila

Pozor na tuhle rtěnku! Žena si namalovala pusu a málem se udusila
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Každá žena chce být krásná, a proto používá různá líčidla. Velmi oblíbená je u žen rtěnka. Američanku ale málem zabila. Musela okamžitě vyrazit na pohotovost. Co se stalo?

Když si Lily Cleopatra namalovala pusu svojí novou rtěnkou, nejspíše ještě netušila, co se bude dít Touha po tom být krásná ji totiž málem stála život. Když použila rtěnku US Covergirl, zažila pak něco děsivého. Rty jí začaly opuchat a ret jí natekl tak, že se málem udusila.

Nemohla ani mluvit a špatně se jí dýchalo. "Tento stav je angioedém, tedy rozsáhlý otok v obličeji. Vyskytuje se hned po kontaktu s nebezpečnou látkou. Je velmi rizikový a snadno vyvolá dýchací obtíže, a to může vést až k udušení," řekla doktorka Jeannette Graf z nemocnice v New Yorku.

Žena naštěstí reagovala velmi rychle, když ucítila, že něco není v pořádku, pohotově si zavolala záchranku. A to jí nejspíš zachránilo život. "Jsme rádi, že je Lily Cleopatra v pořádku. V Covergirl je bezpečnost našich produktů nejvyšší prioritou. Provádíme všechna testování, aby bylo zjištěno, že jsou účinné a bezpečné," sdělil mluvčí značky.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy