Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Pozor na podvodné energetické firmy a jejich fígle. Zvýšená obezřetnost je na místě

Nestandardní praktiky
V poslední době přibývá stížností na podvodné energetické firmy. Na zvýšený výskyt určitých nestandardních praktik v oblasti dodávek energií upozorňuje Pražská plynárenská.

Může se jednat například o nabídky k zařazení do různých soutěží, u nichž je však následné neuzavření nové smlouvy na dodávky energií sankci­onováno smluvní pokutou a podobně. Nejúčinnější obranou, jak se vyhnout nástrahám, je nenechat se nikým do ničeho nutit a okamžité odmítání pochybných nabídek.

Pražská plynárenská tak doporučuje všem svým zákazníkům zvý­šenou obezřetnost v případech nevyžádaných telefonátů, nevyžádaných návštěv kurýrů s dokumenty, či při uzavírání jakýchkoli smluv v reakci na obdobné nabídky. Základní rada, jak se vyhnout možným problémům, je nic bez podrobného prostudování a ověření všech informací nepodepisovat. Pro případné dotazy a konzultace je pro zákazníky k dispozici bezplatná linka Pražské plynárenské 800 134 134.

Související články

Další články