Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Pozor na dnešní RŮŽOVÝ MAGICKÝ ÚPLNĚK: Démoni mají extrémní sílu, která se může proměnit v katastrofu!

Zdroj: archiv
Ať už věříte nebo nevěříte na temné síly, které se o úplňku probouzejí, buďte dneska na pozoru. Dnešní noc bude opravdu děsivá. Tento úplněk může mít neblahý vliv na vaše partnerské vztahy a nemoci. Dávejte si pozor než dneska něco řeknete. Mohlo by vás to mrzet. Dnešní úplněk je temný a ďábelský.

Měsíc fascinuje lidstvo už od pradávna. Zejména úplněk má prý magickou moc. Není se čemu divit. Měsíc je po Slunci nejjasnějším tělesem, které můžeme na obloze spatřit. A nejen to.

Jeho pravidelný osmadvacetidenní cyklus, při kterém ubývá a zase dorůstá, ovlivňuje příliv a odliv na moři, působí na migraci zvířat a dokonce má vliv i na sexuální život.

Jestli patříte mezi milovníky duchů, démonů a tajemna, tak si dnes přijdete na své. Pokud máte ale před těmito nadpozemskými věcmi respekt, mějte se dnes na pozoru. Dnes vás totiž zhruba na čtyřicet minut čeká polostínové zatmění a navíc bude Měsíc ještě v úplňku. Tohle je dost šílená kombinace.

Nadšenci paranormálních a astronomických jevů by si dnešek měli užít. Úplného zatmění se dočkáme až 27. července 2018.

Díky magickému polostínovému zatmění se magická moc úplňku mnohokrát znásobí, a tak moc Měsíce pocítí i méně citliví jedinci. Neplánujte si tedy na pátek žádné nebezpečné aktivity, dlouhé cesty ani magické rituály. Naopak se snažte den prožít v klidu a soukromí vlastního domova.

Už v dávných dobách bylo toto zatmění považováno jako předzvěst hrůzných katastrof. Spousta lidí bude dnes stát na rozcestí. Dávejte si velký pozor, protože se může stát, že uděláte špatné rozhodnutí, kterého budete až do konce života litovat. Může se vám také razantně změnit nálada. Pocity smutku, chaosu nebo méněcennosti vás mohou dnes přepadnout. Nepropadejte však panice a snažte se vše řešit s chladnou hlavou.

Související články

Další články