Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

POZOR! Muži s nejdelším ukazováčkem jsou nepřiznaní homosexuálové

Jak se asi cítí muž, který se bojí přiznat svou orientaci?
Zdroj: profimedia
To, že se podle vzhledu ruky dá poznat téměř vše, už asi víte. Nyní pro vás máme další šokující zjištění o mužích. Pokud mají na své ruce nejdelší ukazováček, je na čase se začít obávat o jejich orientaci. Bývají totiž skrytí homosexuálové.

Okamžitě se podívejte svému muži na prsty a zkontrolujte, jestli z něj není homosexuál, který se jen bojí o své orientaci promluvit. Pokud má tedy muž nejdelší ze všech prstů právě ukazováček, nemáme pro vás moc dobré zprávy. Prst, kterým se dost často ukazuje na nedostatky a podivnosti, o majitelích dlouhých ukazováčků taky cosi nepříjemného prozradí. Mají homosexuální sklony, které se ale bojí dát najevo.

Takoví muži bývají atraktivní a ženami velmi vyhledávaní, i proto se jim daří orientaci skrýt. Ovšem věřte nebo ne, je to tak. Každý prst nese nějaký význam a ukazováček prostě rozhoduje o vaší orientaci, s tím nic nenaděláte. Leda že byste si ho uřízli a svou sexualitu změnili.

Související články

Další články