Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pozor, je tu šílenství jménem Tik Tok! Stamiliony lidí podlehly nové sociální síti! Znáte ji?

+ Další 4 fotografie
Aplikace Tik Tok se stala v roce 2018 jednou z nejstahovanějších appek vůbec. Funguje na stejném principu jako aplikace Musical.ly, s níž byla sloučena. Ve zkratce jde o formu sociální sítě, na níž lidé přispívají maximálně 15 sekund trvající klipy, které lze vylepšit o různé filtry, samolepky a efekty.

Aplikace Tik Tok se stala téměř přes noc hitem. Měla stejného majitele jako její předchůdkyně Musical.ly, ten se nakonec rozhodl tyto aplikace sloučit a Tik Tok si tak stáhlo už přes 500 milionů lidí po celém světě.

Ještě před časem byla tato aplikace využívána pouze teenagery, dnes už si ji stahují i dospělí a mnoho zahraničních celebrit ji začalo používat i víc než Instagram.

Pro registraci v Tik Tok vám stačí mít e-mail, Facebook nebo Twitter. Poté už se můžete vrhnout do víru prohlížení videí, na kterých tančí, zpívají a skotačí lidé z celého světa. Princip sledování je podobný jako na Instagramu. Pokud se vám videa některého z uživatelů líbí natolik, že byste o ně neradi přicházeli, stačí při přehrávání jeho klipu přetáhnout displej doleva. Tím se dostanete na profil dotyčného a můžete ho začít sledovat. Stejně jako na Instagramu také stačí dvakrát poklepat prstem na obrazovku, abyste klip „osrdíčkovali“.

Vám samotným při nahrávání videí poslouží spousta vychytávek, které Tik Tok nabízí. Pokud chcete přidat klip, stačí kliknout na ikonku plusu ve spodní části obrazovky. Pak můžete nahrávat a do videí přidat různé zvuky i známé písničky. Aplikace se snaží vám nabídnout vše potřebné k tomu, aby byly vaše klipy dotaženy k dokonalosti. Můžete si například nastavit časovač, použít režim krása, zahalit se do filtru nebo použít speciální efekt, kterých je v Tik Toku opravdu pestrá škála.

Tik Tok je tak další aplikací plnou zábavy, o kterou by byla velká škoda se ochudit. Mark Zuckerberg by si měl dát pozor, aby uživatelé Facebooku navždy neutekli právě na Tik Tok.

Související články

Další články