Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

POZOR, DRASTICKÉ VIDEO: Na smrt vyhladovělí medvědi v indonéské zoo prosí návštěvníky o jakékoliv jídlo!

+ Dalších 6 fotografií
Tohle je opravdu smutný pohled na bezbranná zvířata, která trpí hladem. Návštěvníci zoologické zahrady Bandung v jihovýchodní Asii natočili šokující video. Na videu můžete vidět několik medvědů malajských, kteří jsou vyhublí na smrt a doslova prosí lidi o kousek jakéhokoliv jídla. Na medvědech si můžete všimnout, že jsou extrémně vyhublí, a proto jim je úplně jedno, co vlastně sní. Hlavně že na chvíli nebudou trpět hladem.

Už i malé dítě má jasnou představu o tom, jak vypadá medvěd. Velké, mohutné a nebezpečné zvíře, ze kterého jde strach. Bohužel tenhle popis absolutně nesedí na malajské medvědy, kteří jsou drženi v zoologické zahradě v jihovýchodní Asii

Tento druh medvědů je silně ohrožený. Proto by všichni očekávali, že když už je vezme pod svá křídla zoologická zahrada, tak se bude snažit ze všech sil, aby se tomuto druhu dařilo, rozmnožovali se a žili v blahobytu.

Tohle ale není případ zoologické zahrady v Bandungu. Tam jsou medvědi zavřeni v malém výběhu a neskutečně trpí hlady

Pohled na tato zvířata je opravdu smutný. Na kost vyhublé kostry se smutkem v očích, prosící hrstku návštěvníků o kousek jakéhokoliv jídla. Medvědi mají takový hlad, že jim je úplně jedno, co jedí. Lidé jim házejí kusy pečiva nebo ovoce.

Video, kde medvědi žadoní o jídlo, okamžitě oblétlo internet a vzbudilo v lidech vlnu nevole, smutku a solidarity Díky organizaci, která se jmenuje Scorpion a dohlíží na péči o zvířata v zoologických zahradách či jiných rezervacích, už vznikla internetová petice, kde mohou lidé vyjádřit svůj jasný nesouhlas a nespokojenost s tím, jak zvířata žijí.

Související články

Další články