Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

POZOR, BRUTÁLNÍ FOTO v galerii: Malé štěně mělo být staženo z kůže zaživa! Teď bojuje o život!

Chudák pes – ilustrační foto.
Zdroj: instagram.com
V argentinském San Franciscu se stal případ, který zvedl velkou vlnu solidarity a zároveň naprostého odporu. Místní lidé našli malé štěňátko, které jako zázrakem přežilo příšerné týrání. Malý pejsek měl být stažen zaživa z kůže. Lidé volají po okamžitém dopadení hyeny, která se dopustila něčeho tak ohavného na bezbranném psovi. Momentálně je pes v péči zvěrolékařů, kteří bojují o jeho život.

Tohle už je opravdu hodně přes čáru. Je až neuvěřitelné, čeho jsou některé lidské bytosti schopny. Lidé v argentinském San Franciscu našli nebohého pejska, patrně ještě štěně, v naprosto zuboženém stavu.

Po zveřejnění fotky štěněte se zvedla vlna nevole místních, kteří požadují okamžité zadržení lidí, kteří se na tomto zvěrstvu podíleli.

Nikdo nechápe, kdo se mohl dopustit tak hrůzného týrání na zvířeti, které se nemůže nijak bránit.

Malé štěně mělo být podle informací staženo z kůže zaživa. Místní doktoři se momentálně snaží psovi zachránit život, ale potrvá to opravdu dlouhou dobu, protože pejsek je v zuboženém stavu.

Související články

Další články