Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poznávej systém a neporušuj pravidla! Expert na královskou rodinu dal těhotné Meghan cennou radu

+ Dalších 68 fotografií
Vévodkyně Meghan Markle (37) se už každou chvílí stane matkou prvorozeného potomka prince Harryho (34). V královské rodině je sice už nějakou tu chvíli, plně zorientovat se v ní zatím však nestihla. Aristokratická společnost má svá pravidla a funguje podle dlouho zajetého systému, který Meghan zatím stále ještě poznává. Proto je známá tím, že královský protokol čas od času poruší. Jakou radu jí dal Jindřich Forejt (41), který je jedním z nejznámějších expertů na britskou královskou rodinu v Česku?

Už za necelé 3 týdny tomu bude rok, co se někdejší herečka Meghan Markle přivdala do britské královské rodiny. S manželem princem Harrym jen pár měsíců po svatbě oznámili, že čekají potomka. Vévodkyně už přestala chodit na veřejnost a zdržuje se ve svém domě Frogmore Cottage, kde chce královské miminko porodit. Bohužel pro ni je ale v žebříčku oblíbenosti členů rodiny na nejnižší příčce, o to se zasloužily zprávy o tom, že personál před ní prchá a že porušuje jasně stanovená pravidla.

Jeden z nejznámějších expertů na britskou královskou rodinu přesně ví, co by Meghan měla dělat nejen pro to, aby její oblíbenost stoupla, ale i pro to, aby se s rodinou sžila. „Poradil bych jí trpělivost s obeznámením se s fakty, z nichž řadu ještě nezná, což je přirozené. Neměla by pravidla prvoplánově a kategoricky odmítat,“ sdělil Jindřich Forejt v rozhovoru pro eXtra.cz.

Svět očekává, že se každým dnem dozví o narození potomka prince Harryho a Meghan. Ti mají údajně v plánu držet šťastnou novinku nějakou dobu pod pokličkou, aby si miminko užili spolu s nejbližší rodinou a přáteli bez pozornosti veřejnosti. Zda tomu tak skutečně bude, nebo se o dítěti dozvíme ihned, je stále otázkou.

Související články

Další články