Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Poznáváte zarostlého fešáka vedle Terezy Kerndlové? Jeho táta by na něj byl pyšný

Tereza Kerndlová a Petr Svoboda.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kdo se to objevil na charitativní akci vedle svůdné Terezy Kerndlové (32)? Určitě toho fešáka znáte.

Vedle krásné zpěvačky Terezy Kerndlové se objevil zajímavý zarostlý fešák. „Nepoznávají mě ani kamarádi,“ smál se Petr Svoboda, který je synem zesnulého skladatele Karla Svobody (†68).

Spolu se objevili na charitativní akci organizace Smiling Crocodile. Tato společnost vzdělává a podporuje děti s těžkým kombinovaným postižením.

Ředitelku Mateřské školy a základní školy pro děti s kombinovaným postižením Smiling Crocodile Dagmar Hermannovou a její dobročinný projekt přišly na děkovný večírek podpořit kromě Svoody a Kerndlové i další známé celebrity.

Ředitelka organizace Dagmar Herrmannová prezentovala projekt nové školy a hospicu i projekt mezinárodní. Charitativní večírek skvělým způsobem moderovala Zorka Hejdová. Šířit osvětu a pomoci dobré věci přišli například Leona Machalková, Hana Reinders, André Reinders, Eva Decastelo nebo youtuberka Shopaholic Nicol. Pomoci dobré věci můžete i vy. Pokud chcete dětem přispět na asistentky, terapie a učební pomůcky, máte možnost. Více informací najdete na webových stránkách projektu.

Mohlo by vás zajímat

Další články