Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáváte tuhle roztomilou holčičku? Dnes je to slavná herečka a hvězda Ordinace

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
vzpomínka
Čas od času snad každého přepadne chuť zavzpomínat si na staré dobré časy. Není pochyb o tom, že nejkrásnějším obdobím v životě je dětství - žádné povinnosti, žádné starosti. Na dobu, kdy byla malá, se rozhodla zavzpomínat i hvězda Ordinace v růžové zahradě. Poznáváte ji?

Dnes je tomu přesně 35 let, co se narodila jedna z nejúspěšnějších slovenských hereček Andrea Kerestešová Růžičková. Krásná oslavenkyně se rozhodla den před svými narozeninami zavzpomínat na dětství a na Instagram přidala snímek, na kterém stojí jako malá holčička u židle, na které je položený talíř s bábovkou. Nelze si nevšimnout, jak roztomilá Andrea byla.

Ke snímku z dětství připojila i vzkaz. „Mám pocit, že nemusíme umierať, čakať v medzipriestore a znovu sa narodiť. Domnievam sa, že behom jedného a jedinečne sa neopakovateľného života, dokážeme žiť niekoľko životov súčastne. Lebo čas je veličina, ktorá nám umožňuje meniť sa. V priestore zvanom vesmír,“ připsala herečka k vzpomínkové fot­ce.

Ačkoliv dětská léta už má herečka dávno za sebou, vrásek jí přibylo jen málo a krása jí zůstala. V galerii se můžete podívat na nejkrásnější snímky, které herečka během 35 let svého života nafotila.

Související články

Další články