Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poznáváte tohoto roztomilého prvňáčka? Dnes je z něj slavný muzikálový zpěvák

+ Dalších 5 fotografií
hádanka
Začátek školy v mnohých dospělých vyvolal pocit nostalgie. Výjimkou není ani slavný muzikálový zpěvák a herec, který se na Instagramu podělil o vzpomínku na nástup do první třídy. Světlé vlasy, šibalský pohled, pletený svetr a slabikář v ruce. Poznáváte tohoto chlapečka?

Prázdniny skončily a děti se vrátily do lavic. První školní den v mnohých dospělých vyvolává vzpomínky na časy, kdy místo práce trávili dny učením. Na svůj úplně první den ve škole zavzpomínal i zpěvák a herec Roman Vojtek (47) a přidal roztomilý snímek, na kterém pózuje se slabikářem.

„Nesmějte se, ano! Ten účes prostě tehdy dost frčel a svetr mi pletla mamka. Každopádně všem školákům přeji úspěšný rok a všem rodičům pevné nervy a mraky trpělivosti,“ připsal Vojtek k černobílé fotce.

Roman Vojtek, který se nyní úspěšně živí zpěvem a herectvím, základní školu vyšel už před dlouhými lety a od té doby se pochopitelně velmi změnil. Pletené svetry už nenosí, jeho vlasy ztmavly a sám je nyní otcem dvou dětí, z nichž jedno je školou povinné.

Mohlo by vás zajímat

Další články