Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Poznáváte slavnou českou herečku? U rodinného snímku zavzpomínala na dětství

Zdroj: Instagram
+ Dalších 14 fotografií
nostalgie
S blížícími se Vánocemi spoustu lidí přepadne chuť vzpomínat. Přeci jen tyto svátky se tráví s rodinou a právě po jejím boku se člověku vybaví okamžiky, které s ní prožil. Výjimkou není ani oblíbená česká herečka, která na Instagramu u staré fotky se sestrou a maminkou zavzpomínala na dětství. Uhodnete, o kterou slavnou ženu se jedná?

Dívenka, která je na fotce vpravo a objímá svou maminku, je herečka Alice Bendová. Ta se na Instagramu rozhodla zavzpomínat na dětství a zveřejnila tak snímek s rodinou, který prý nejvíce miluje. Popsala, jaká byla její školní léta a co dělá dnes, když si chce připomenout staré časy.

„Tuhle fotku miluju, mamka, ségra a já. Bydlely jsme tehdy v paneláku na Petřinách přímo u školy, a to bylo to pravý dětství, flákly jsme tašky doma do předsíně a šup ven. Jezdím tam jen tak z nostalgie čumákovat okolo školy a ty vzpomínky jsou pokaždé jako živý,“ napsala herečka k černobílému snímku.

Nelze si nepovšimnout, že se Alice od svých dětských let v obličeji příliš nezměnila, za což jí její fanoušci skládali v komentářích komplimenty. Obdivovali ale i krásu její maminky, které to na fotce s velkým úsměvem na tváři velmi sluší. Co myslíte, je jí herečka podobná?

Mohlo by vás zajímat

Další články