Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Poznáváte se? 5 věcí, které muži nesnášejí na ženách

Myslíte si, že vypadáte dokonale, protože jste přeci pročetla poslední čísla všech módních magazínů? Nechcete být za tuctovku? Jenže ten váš to prostě nedokáže ocenit. Dejte si pozor na nejčastější chyby, kvůli kterým byste mohla muže odpudit.

1. Extrémně sexy

Je sice fajn, že chcete, aby z vás nespustil oči, ale nezapomeňte, že přílišná přitažlivost může ve vašem muži vyvolat i žárlivé myšlenky. Zapomeňte na lacinou odhalenost a příliš vyzývavé chování. Výstřihy téměř k pupíku a sukně, která vypadá, jako by byla ušitá z pásku, sem zkrátka nepatří.

2. Tuny líčidel

Máte doma obrovský kosmetický kufřík plný různé dekorativní kosmetiky? Nemusíte ji používat všechnu najednou. Muži nemají rádi ženy, které vypadají jako klaun. Naopak ocení decentní líčení, které jemně vyzdvihne vaše oči nebo plné rty.

3. Přírodní žena

Trend používat v kuchyni bio potraviny, vysazovat bylinky a kupovat jenom český česnek je sice fajn, ale rozhodně zapomeňte na to, že by muže přitahovala divoženka v rozevláté batikované sukni s neoholeným podpažím. Jistě se najdou i muži stejného zaměření, ale vzhledem k tomu, že jich moc není, se na přílišný alternativní vzhled vykašlete.

4. Křehká princezna

Jste ráda za něžnou květinku, křehkou princeznu nebo stvoření s výrazem vyplašeného kolouška? Muži mají rádi, když mohou ukázat svou sílu a chránit vás, ale co je moc, je příliš. Muži více ocení přirozeně zdravě sebevědomou ženu než tragikomickou hysterku.

5. Nepřirozenost

Nejste zvyklá nosit jedenácticenti­metrové podpatky, ale přesto je musíte mít, i když se při chůzi vikláte jako strom v bouři? Smějete se, i když vám to nepřijde vtipné? Přestaňte se přetvařovat. Pokud vám zkrátka něco nesedí, nemusíte si hned kvůli tomu připadat jinak a přizpůsobovat se za každou cenu. Muži přirozenost oceňují, takže pokud chcete být šik, sáhněte raději po botách na klínku. A při vyprávění kamarádových vtipů se jen lehce zaculte, místo toho abyste na celé kolo předváděla zalíbení dusivým hýkáním.

Související články

Další články