Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Poznáváte největší sexsymbol století? Pracovala v továrně rukama a měla hnědé vlasy!

Norma Jeane jako veselá dělnice.
+ Dalších 7 fotografií

Její občanské jméno znělo Norma Jeane Baker Mortenson a občanským povoláním byla montérka součástek letadel u Boeingů. Byla totiž válka, chlapi se vyloďovali v Normandii a každá ženská ruka byla potřeba v továrně.

I téhle fotogenické brunetky, kterou zachytil fotoaparát reportéra Davida Conovera, jenž právě zaznamenával každodenní život v továrně do časopisu. Normě doporučil, že by měla dělat modeling, ona ho poslechla, zašla do agentury a tam jí řekli, že by se měla odbarvit na blond.

A tak vznikla Marilyn Monroe, nejslavnější sexbomba minulého století. Krásná, psychicky nevyrovnaná, závislá na lécích, nešťastná s muži, bezdětná a nakonec nejspíš zavražděná někým z okolí prezidenta Kennedyho. Tedy alespoň podle té nejslavnější konspirace.

Je až neuvěřitelné, jakou změnu udělá peroxid, protože hnědovlasá Norma byla jen holka od vedle, ale blonďatá Marilyn, to už je vzor.

Mohlo by vás zajímat

Další články