Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáváte ji? Nebála se odhalit, dnes jí je 72 a je největší seriálovou drbnou!

+ Dalších 10 fotografií
mladice
Žena na fotografiích je česká herečka, oblíbená televizní a filmová diva, jež si zahrála v desítkách českých filmů a v mnoha známých televizních seriálech. Dnes se na obrazovkách objevuje každý večer v seriálu Ulice a do tak odvážných scén jako dřív už by se nepustila. Poznáváte největší seriálovou drbnu Česka?

Jen málokdo by řekl, že drbna Nyklová, jejíž role se ujala Jaroslava Obermaierová (72), byla dříve takovou dračicí. Postelových scén se nebála a divákům u obrazovek byla dokonce ochotná ukázat své poklady.

Jaroslava Obermaierová započala svou kariéru v roce 1965 ve snímku Souhvězdí Panny, tehdy jí nebylo ani 20 let. Od té doby si zahrála v desítkách filmů i seriálů, ve kterých se nestyděla odhalit i zapovězená místa.

Dnešním divákům je tato sympatická herečka známá především jako Vilma Nyklová, která v seriálu Ulice zastává roli největší drbny všech dob. Kam by se na ni hrabala stará Kelišová! Ačkoliv hereččino mládí už je spolu se sexy scénami v nenávratnu, vy se na její přednosti můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články