Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Poznáte známou českou celebritu? Proslavil ji obří skandál nebo útěk od rodiny

Zdroj: archiv M. Štikové
+ Dalších 23 fotografií
retro
Když se zamračí, vypadá skoro stejně jako před čtyřmi desetiletími. Její dcera otěhotněla se známým podnikatelem a byl z toho poprask v celém Česku. Za svou rodinou vždy stála, pak se ale karty obrátily a vzala nohy na ramena. Poznáte, kdo se na vás dívá z archivních fotek?

Správně, je to Monika Štiková (47)! Čerstvě zasnoubená blondýna by se měla radovat z blížící se svatby, místo toho ji popadla nostalgická nálada. S fanoušky se podělila o dvě retro fotky. Nikdo nemůže říct, že by to nebyla ona.

Monika se totiž i dnes mračí úplně stejně jako před čtyřiceti lety. „Celá já i teď. Krásná vzpomínka,“ je si toho vědomá. „Jedna ze školky. S mojí nejlepší kamarádkou z té doby Sabinou. Jsme kamarádky dodnes,“ psala k dalšímu ze snímků.

Závody v pomluvách

Štiková prožívá nejšťastnější období po boku svého zajíčka Petra Biniase (23). Ten před ni poklekl s velkým diamantem a Monika řekla ano.

Neušlo to pozornosti jejího exmanžela Michala Štiky (49), který eXtra.cz svěřil, že se těší, až Monika změní příjmení a přestane rodině dělat ostudu. Štiková pak vrátila úder a vytáhla na Michala údajné dluhy. Nudit se s touto partičkou je zkrátka nemožné.

Rodinná válka Štikových

Související články

Další články