Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte vysmátého hošíka? I s Benem pořádně zmužněli a holky musejí odhánět vidlemi!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 19 fotografií
VIDEOKLIP
Jako vystřižený z amerického filmu o splněných snech je příběh nadějného zpěváka Calina (21), kterému tento týden vyšel videoklip s Benem Cristovao (31). Málokdo tuší, že tahle dvojka se poprvé potkala už před sedmi lety. A ze setkání vznikly fotky, které jsou dnes už jen stěží uvěřitelné!

Jestliže letos dostal státní vyznamenání Michal David (58), za třicet let ho možná z rukou prezidenta budou přebírat Calin a Ben Cristovao. Po čemkoliv, co tihle dva nazpívají, se Češi mohou doslova utlouct.

A důkazem je i jejich nový společný videoklip, jenž se hned po vydání dostal do čela všech žebříčků a stále se tam s přehledem drží.

Jenže kdo by si myslel, že Calin a Ben se dali dohromady až teď, pletl by se. Poprvé se totiž potkali už v roce 2011, kdy měl Ben čerstvě po SuperStar a Calinovi se ani nesnilo, že po něm jednou budou šílet tisíce fanynek.

Těm se na Calinově muzice nejspíš líbí nejvíc to, že je o zpěvákových skutečných zážitcích. A ani nejnovější skladba o žárlivé přítelkyni není výjimkou.

Kdyby náhodou některá z fanynek chtěla Calinovi dokázat, že ne všechny holky jsou hysterky, tak má možnost. Jak vyplynulo i ze samotné písničky, je momentálně single. Tak vyrazte na lov, děvčata!

Související články

Další články