Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Poznáte tohle roztomilé miminko? Dnes je to slavný český herec a chodí s olympijskou vítězkou

Poznáte tohle roztomilé miminko? Dnes je to slavný český herec a chodí s olympijskou vítězkou
Zdroj: Instagram
+ Dalších 18 fotografií
uhodnete?
Na zhruba 30 let starém snímku ještě nikdo okolo tohoto roztomilého miminka netušil, jak talentovaný muž se z něj vyvine. Poznáváte ho? Je to Marek Adamczyk (31), atraktivní herec, kterého diváci znají především ze seriálu Dabing Street. Dnes jde z role do role a randí s vítězkou zimních olympijských her ve snowboardcrossu Evou Samkovou (26).

Marek Adamczyk je český divadelní a filmový herec. O tom, že se stane hercem, se rozhodl až v době, kdy má většina slavných osobností už našlápnutou kariéru. Nakonec se ale velmi rychle uchytil a dnes jde z role do role. Má to prostě v genech.

Adamczykův otec učil na DAMU a dědeček Karel Kraus působil jako dramaturg Divadla za branou. Jako dítě hrál v Dětském divadelním studiu. V roce 2012 absolvoval na DAMU, poté byl půl roku na stáži v londýnské škole Rose Bruford College of Speech and Drama. Během studia na DAMU hostoval v Národním divadle. Definitivního skoku do herecké kariéry se dlouho bál, jeho odhodlání mu ale přineslo ovoce.

Pohledný herec byl dlouho nezadaný, s přítelkyní, s níž se seznámil během natáčení seriálu Dabing Street mu to nevyšlo a až letos v lednu se pochlubil tím, že je ve vztahu s Evou Samkovou, která v roce 2014 vybojovala zlato na zimních olympijských hrách v Soči.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy