Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte televizní hvězdičku? Takhle hustě se za rok proměnila maniodepresivní husovražedkyně z Farmáře!

Maniodepresivní účastnice reality show Farmář hledá ženu Ludmila
Chytilová se za poslední rok opravdu hodně změnila a prokoukla.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

U zubatého farmáře, hejkala Pavla sice pohořela, ale jí samotné to vůbec nevadí. Naopak – svou chvilkovou veřejnou známost díky reality show Farmář hledá ženu se rozhodla podivná husovražedkyně Ludmila využít zcela ve svůj prospěch. Odjakživa totiž chtěla být obdivovanou herečkou, a tak se vykašlala na stesk po lásce a plně se vrhla na dráhu divadelnice.

S tím samozřejmě souvisí i nutná změna zevnějšku, kterou husovražedkyně Lída podstoupila. Výrazně totiž zhubla a nechala si prodloužit své blonďaté kudrnaté mikádo až do pasu! Na všechny chlapy momentálně kašle a chce se věnovat pouze své dráze začínající kumštýřky v Hodoníně.

„S Jiřím jsme spolu nakonec nezůstali, věnuji se teď sobě a našemu synovi Daníkovi a to mi úplně stačí,“ vyjádřila se Ludmila na adresu šíleného mamánka Jiřího, se kterým kdysi počala dítě a který ji ve Farmáři přijel demonstrativně požádat před televizními kamerami o ruku. Pán, který byl extrémně podobný na uječenou štěknu, pokladní Katarínu, ostrouhal a teď už může jen zpovzdálí sledovat, jak se z matky jeho dítěte stává hodonínská celebrita!

Související články

Další články