Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Poznáte studentku s bujnou kšticí? Prošla si peklem, dnes si užívá po boku mladšího partnera

Zdroj: Archiv Venduly Pizingerové
+ Dalších 12 fotografií
retro
Maturovala zhruba na začátku 90. let a snímkem z té doby se pochlubila na sociální síti. Poznali jste studentku s bujnými kadeřemi vysmátou od ucha k uchu? Pokud jste tipovali prezidentku nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Pizingerovou, tipovali jste správně. Na retro maturitním snímku je se spolužačkou Míšou a ještě zdaleka neví, co všechno ji v životě potká. S Vendulou se totiž život příliš nepáral.

Do povědomí široké veřejnosti se dostala Vendula díky vztahu se slavným hudebním skladatelem Karlem Svobodou Hned po ukončení studia na gymnáziu pracovala v reklamní agentuře a potom ve Straně podnikatelů, kde se s Karlem seznámila.

Láska jako trám

Vendule bylo 22 let a Svobodovi 55. Jelikož se v té době Karel vzpamatovával ze smrti své manželky Hany, která podlehla rakovině, s Vendulou byli dlouho jen kamarádi. Přátelství mladší krasavice a staršího úspěšného muže ale skončilo svatbou. V roce 1995 se vzali a o rok později se jim narodila dcera Klárka. Ve dvou letech malé Klárce lékaři diagnostikovali leukémii a přes veškerý boj doktorů v roce 2000 zemřela.

Smrt dcery a krize manželství

Společná bolest je na nějakou dobu rozdělila. O ztrátě dcerky spolu nedokázali mluvit a na čas si žili život každý po svém. Manželskou krizi se jim podařilo zažehnat a v roce 2005 přivítali na svět syna Jakuba. I když se z nich znovu stala rodina, dlouho Vendule pocit štěstí nevydržel... V lednu 2007 se Karel Svoboda rozhodl skončit se životem a na zahradě v Jevanech se zastřelil.

Vendule se už podruhé zhroutil svět. Manželovi, který trpěl depresemi nedokázala pomoci. Stáhla se do soukromí a v tichosti prožívala svá muka. Už v roce 2009 se ale provdala za druhého muže Patrika Auše. S tím vydržela tři roky a veřejnost jí nemohla zapomenout, že se tak brzy po smrti manžela opět vdala.

Šťastná po boku mladšího

Kdo by to byl řekl, že se Vendula po rozvodu už potřetí vdá. V roce 2015 si vzala o 16 let mladšího syna své kamarádky Josefa Pizingera Po jeho boku prezidentka Kapky naděje neuvěřitelně září a vztah s mladším mužem jí prospívá. Jelikož je Josef nadšený dobrodruh, Vendula s ním podniká různé dobrodružné výpravy.

Související články

Další články