Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poznáte slavnou zpěvačku? Jako 16letá si zahrála v Malém pitavalu z velkého města

+ Dalších 16 fotografií
Neuvěřitelné!
Frej, Hašek, Krampol nebo Zedníček. To jsou jména, která si všichni vybaví, když se řekne Malý pitaval z velkého města. Jenomže v jedné z epizod oblíbeného detektivního seriálu si zahrála i slavná česká zpěvačka a skladatelka. Víte, o koho jde?

Na kontě má přes deset hudebních alb a ve StarDance předvedla, že dokáže i tancovat. Anna K (54) proslula především jako zpěvačka a skladatelka, v mládí ale zkoušela své štěstí i u filmu.

Už ve třinácti se mihla před kamerou ve filmu Vítejte v Bethelu, už o tři roky později jako šestnáctiletá zazářila v Malém pitavalu z velkého města. Tahle seriálová detektivka trhá divácké rekordy dodnes, málokdo ale postřehne, že v ní hraje Anna K.

V epizodě Kasař ztvárnila zpěvačka malou roli pracovnice čistírny, kam přišel vyšetřovatel Jiří Krampol (81) sbírat informace.

Následovaly roličky ve filmech Viola nebo Zátah, představovala Bětu Razimovou v Povídce s dobrým koncem a „hereckou dráhu“ zakončila filmem Jonáš, Melicharová a pavilon v roce 1990.

Anna K od roku 2010 bojovala s rakovinou prsu, nad kterou zvítězila. Po osmi letech onemocněla podruhé a znovu prodělala drastickou léčbu. Zákeřnou chorobu porazila i podruhé a nyní se věnuje především rodině a práci.

Mohlo by vás zajímat

Další články