Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte slavného šéfkuchaře? Nikdo nečekal, že to ve Tváři takhle rozbalí

Zdroj: TV Nova
Tvář
Už v sobotu pokračuje populární show Tvoje tvář má známý hlas. Opět bude k vidění osm skvělých proměn v podání Zuzany Norisové, Romana Zacha, Kateřiny Brožové, Jána Jackuliaka, Debbi, Roberta Urbana, Kateřiny Marie Fialové a Marka Lambory. Mimo této osmičky ale na diváky čeká jedno speciální číslo!

Půjde o vystoupení, které by asi nikdo nečekal. Jako zpěvák se totiž představí známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (62).

Zdeněk otevře třetí epizodu šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas jako Ray Parker Jr. s velmi známým hitem Ghostbusters. „Dal jsem se na vojnu a musím bojovat. Líbí se mi, že na písničce není nic složitého, ovšem proměna je hodně zajímavá. Samozřejmě to bude dost náročné, ale já mám hudbu moc rád. Naštěstí nemám ambici se tímto způsobem živit, takže jde hlavně o to, aby byla pořádná sranda,“ říká Zdeněk Pohlreich.

Šéfkuchař se s hitem naprosto skvěle popral, a dokonce prokázal i značné pohybové nadání.

Kromě Zdenka Pohlreicha diváci samozřejmě uvidí i Kateřinu Brožovou, Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Kateřinu Marii Fialovou.

Související články

Další články