Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Poznáte slavného šéfkuchaře? Nikdo nečekal, že to ve Tváři takhle rozbalí

+ Další fotografie
Tvář
Už v sobotu pokračuje populární show Tvoje tvář má známý hlas. Opět bude k vidění osm skvělých proměn v podání Zuzany Norisové, Romana Zacha, Kateřiny Brožové, Jána Jackuliaka, Debbi, Roberta Urbana, Kateřiny Marie Fialové a Marka Lambory. Mimo této osmičky ale na diváky čeká jedno speciální číslo!

Půjde o vystoupení, které by asi nikdo nečekal. Jako zpěvák se totiž představí známý český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (62).

Zdeněk otevře třetí epizodu šesté řady show Tvoje tvář má známý hlas jako Ray Parker Jr. s velmi známým hitem Ghostbusters. „Dal jsem se na vojnu a musím bojovat. Líbí se mi, že na písničce není nic složitého, ovšem proměna je hodně zajímavá. Samozřejmě to bude dost náročné, ale já mám hudbu moc rád. Naštěstí nemám ambici se tímto způsobem živit, takže jde hlavně o to, aby byla pořádná sranda,“ říká Zdeněk Pohlreich.

Šéfkuchař se s hitem naprosto skvěle popral, a dokonce prokázal i značné pohybové nadání.

Kromě Zdenka Pohlreicha diváci samozřejmě uvidí i Kateřinu Brožovou, Zuzanu Norisovou, Romana Zacha, Roberta Urbana, Jána Jackuliaka, Debbi, Marka Lamboru a Kateřinu Marii Fialovou.

Mohlo by vás zajímat

Další články