Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte roztomilé holčičky ve vaně? Z jedné se během roku stala nejznámější celebrita v Česku, druhá má slušně našlápnuto

Kdyby tyhle malinké holčičky věděly, jak změní mediální dějiny.
Zdroj: Facebook

Jako děti tyhle holčičky ještě vůbec netušily, že se dostanou do světa šoubyznysu a jméno jedné z nich se stane nejvyhledávanějším na Internetu.

Holčička vlevo, která špulí rtíky do objektivu, je Ornella Štiková (20), které se podařilo rozvést podnikatele Pepu Koktu a ztrapnit tak Gábinu Partyšovou (35), která do té doby ovládala český šoubyznys díky svým známostem a dobrým vztahům s novináři.

Ornella to dotáhla tak daleko, že pár měsíců po narození syna Quentina dostala roli v divadelní hře a brzy si tak bude jistě pyšně ke svému jménu přidávat přívlastek herečka.

Její sestra Charlotte (16) nezůstala pozadu, a tak si pro ni matka Štika vymyslela také nějakou tu práci „mezi slavnými“. Sestra Ornelly si zahraje ve videoklipu po boku herce Romana Skamene (58).

Související články

Další články