Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Poznáte roztomilé holčičky ve vaně? Z jedné se během roku stala nejznámější celebrita v Česku, druhá má slušně našlápnuto

Kdyby tyhle malinké holčičky věděly, jak změní mediální dějiny.

Jako děti tyhle holčičky ještě vůbec netušily, že se dostanou do světa šoubyznysu a jméno jedné z nich se stane nejvyhledávanějším na Internetu.

Holčička vlevo, která špulí rtíky do objektivu, je Ornella Štiková (20), které se podařilo rozvést podnikatele Pepu Koktu a ztrapnit tak Gábinu Partyšovou (35), která do té doby ovládala český šoubyznys díky svým známostem a dobrým vztahům s novináři.

Ornella to dotáhla tak daleko, že pár měsíců po narození syna Quentina dostala roli v divadelní hře a brzy si tak bude jistě pyšně ke svému jménu přidávat přívlastek herečka.

Její sestra Charlotte (16) nezůstala pozadu, a tak si pro ni matka Štika vymyslela také nějakou tu práci „mezi slavnými“. Sestra Ornelly si zahraje ve videoklipu po boku herce Romana Skamene (58).

Mohlo by vás zajímat

Další články