Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Poznáte roztomilé děti na fotce? Dnes patří mezi oblíbené postavy seriálu Ulice

Ljuba Krbová a Roman Vojtek.

Pokud patříte mezi fanoušky seriálu Ulice, určitě vás potěší fotografie dvou seriálových postav.

Roztomilá holčička vlevo je Ljuba Krbová (54), která v Ulici představuje Aničku Liškovou. A jaká byla Ljuba jako dítě? „Byla jsem hodně zlobivé dítě. Takové to aktivní, které se pralo i s klukama. V naší rodině se traduje historka, jak se moje tetička přišla podívat do jesliček a řekli jí, ať se jde kouknout, co ten pokládek dělá. A já jsem v tu chvíli klečela na nějakém chlapečkovi, držela ho za hlavičku a mlátila jí o parkety,“ směje se dnes Ljuba Krbová.

Herec Roman Vojtek (42) (na společném snímku vpravo) byl jako dítě velmi hyperaktivní. Kdysi ho údajně museli vyloučit i z mateřské školy, neboť jeho chování bylo nad síly celého personálu, do něhož patřila i Romanova maminka.

„Za to, na co si jako dítě vzpomínám, se musím omluvit rodičům. Jednou jsem mámě udělal velkou ostudu. Pracovala v mateřské škole, kam jsem chodil. A z té samé školky mě tehdy bohužel vyhodili pro nějakou nezvladatelnost. Pamatuju si, že jsem pak odděleně od dětí spal i jedl, ale bylo to tím, že jsem byl trochu hyperaktivnější. Naši to neměli lehké,“ vzpomíná herec.

Mohlo by vás zajímat

Další články