Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte pravou Angelinu Jolie? Tahle dívka je její věrná kopie

Poznáte pravou Angelinu Jolie?
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 58 fotografií
Říká se, že každý má na světě svého dvojníka. A možná přece jenom bude na tom něco pravdy. O slavné herečce Angeline Jolie (42) se říká, že patří mezi nejkrásnější ženy planety. Ale i ona má po světě tisíce fanynek, které se snaží vypadat jako ona. Podívejte se na věrnou kopii hollywoodské herečky. Poznáte, která je ta pravá?

Angelinu Jolie zbožňují miliony žen po celém světě. Není to jenom kvůli jejímu nádhernému vzhledu, ale také proto, že herečka stále zůstává stát nohama na zemi a snaží se pomáhat, kde může. Proto není divu, že ženy v ní vidí vzor.

Některé jdou až do takového extrému, že si přejí vypadat úplně stejně jako jejich idol, a proto podstupují různé plastické operace. No ty další se zkrátka už narodí s ksichtem druhé Angeliny Jolie. A přesně tohle platí pro mladinkou blogerku jménem Regina Kova.

Její profil na Instagramu sleduje přes dvě stě tisíc lidí a není se čemu divit. Regina je skutečně moc hezká dívka a navíc se nápadně podobá hollywoodské herečce. Rozpoznáte vůbec, která z dvou žen je pravá Angelina Jolie? Na výsledek se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články