Kam se to poděl stříbrný vítěz první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (24)? Po delší pauze, kdy si dal oraz s koncertováním, se rozhodl uspořádat veřejný křest nového alba ve Futuru, kam pozval všechny svoje příznivce. Jednalo se tedy spíš o fanynky, které natěšené pod pódiem doufaly, že zrovna jim věnuje jejich idol aspoň vzdušný polibek, v lepším případě, že si budou moci zpěváka pořádně zblízka osahat. A tohle přání jim slovenský zpěvák opravdu splnil.

Porušil tradice a cédéčko mu místo nějakých hvězdných hostů pokřtily právě vzrušené fanynky pod pódiem, které Miro pořádně postříkal sektem. Potom mezi ně divoce vlítl a nechal se unášet davem. „Chtěl jsem to prostě tentokrát udělat jinak. Žádní hosté, ale moji příznivci, kteří mi už dlouho chyběli.“

A nebyl by to Miro Šmajda, aby se na pódiu neproducíroval v bohatě natupírované hřívě a pořádné rozhalence. Před rokem si díky pravidelnému drilu vypracoval perfektní tělo. Za poslední dobu ale dost svalové hmoty ztratil. Jak je ale vidět podle fotek eXtra.cz, fanynkám to rozhodně nevadí.