Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Poznáte padlou hvězdu SuperStar? Zhubla 15 kilo, má vlasy jako lví hřívu a skáče polonahá mezi fanynky

Miro Šmajda
Zdroj: eXtra.cz
+ Další fotografie

Kam se to poděl stříbrný vítěz první Česko Slovenské SuperStar Miro Šmajda (24)? Po delší pauze, kdy si dal oraz s koncertováním, se rozhodl uspořádat veřejný křest nového alba ve Futuru, kam pozval všechny svoje příznivce. Jednalo se tedy spíš o fanynky, které natěšené pod pódiem doufaly, že zrovna jim věnuje jejich idol aspoň vzdušný polibek, v lepším případě, že si budou moci zpěváka pořádně zblízka osahat. A tohle přání jim slovenský zpěvák opravdu splnil.

Porušil tradice a cédéčko mu místo nějakých hvězdných hostů pokřtily právě vzrušené fanynky pod pódiem, které Miro pořádně postříkal sektem. Potom mezi ně divoce vlítl a nechal se unášet davem. "Chtěl jsem to prostě tentokrát udělat jinak. Žádní hosté, ale moji příznivci, kteří mi už dlouho chyběli."

A nebyl by to Miro Šmajda, aby se na pódiu neproducíroval v bohatě natupírované hřívě a pořádné rozhalence. Před rokem si díky pravidelnému drilu vypracoval perfektní tělo. Za poslední dobu ale dost svalové hmoty ztratil. Jak je ale vidět podle fotek eXtra.cz, fanynkám to rozhodně nevadí.

Související články

Další články