Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte oplácanou holčičku z fotky? Vyrostla z ní zpěvačka a letos všem v SuperStar pije krev!

Knechtová byla v mládí pořádný buřtík!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 56 fotografií
Ne každý byl hezké dítě a tato nepřízeň osudu potkala i známou slovenskou zpěvačku, která se pochlubila fotografií ze svých mladých let. Na snímku jsou jí tři roky. Uculuje se na ní úplně stejně jako dnes. Poznáte, o koho jde?

Sestřih „na hrnec“ a oplácané tvářičky. Obojího se už Katarína Knechtová (37) naštěstí zbavila, ale rošťácký výraz jí zůstal. Její výsměšnou tvář dobře znají všichni, kteří sledují letošní SuperStar. V ní Slovenska s pořádně prořízlou pusou usedla coby porotkyně.

Zatímco jako zpěvačka patří k tomu lepšímu, co může slovenský šoubyznys nabídnout, v roli porotkyně se ani nestihla ohřát a už se na ni valila sžíravá kritika. A podle mnohých diváků by se dalo ještě přitvrdit.

Knechtová si totiž často nedává pozor na to, co říká. Jednomu z již vypadlých soutěžících vpálila do obličeje, že je určitě špatný v posteli. A během finálového večera se dokonce nezdráhala mluvit sprostě.

Jako tříleté děvčátko ještě nemohla tušit, co si pro ni osud přichystal. Stala se sice úspěšnou zpěvačkou, ale v osobním životě stále tápe. Táhne jí na čtyřicet a pořád nemá manžela ani děti. Zato po koloušcích pokukuje ráda. Spekuluje se o románku s finalistou populární pěvecké show Petrem Borkovcem (18)!

Související články

Další články