Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte okatou dívenku? Dnes je tato obdařená kráska ozdobou Česka

Zdroj: Eva Decastelo
+ Dalších 22 fotografií
Velká galerie
Patří k nejznámějším a nepochybně nejkrásnějším českým moderátorkám. První zkušenosti před kamerou získávala už ve svých 14 letech, kdy se začala věnovat modelingu a natáčení reklam. Poznáte, o kterou Češku s nápadně velkýma tmavýma očima, se jedná?

Dnes je úspěšnou moderátorkou, herečkou, modelkou a především matkou dvou dětí, které mamince jako by z oka vypadly. Okatá holčička na snímku není nikdo jiný než krásná Eva Decastelo (40).

Účes ostříhaný na kluka podle hrnce už Eva dávno nenosí. Naopak je dnes ozdobou každé společenské události a pyšní se i po čtyřicítce neskutečnou postavou. Úsměv od ucha k uchu jí ale zůstal. Když pózovala v teplákových lacláčích s kačerem Donaldem, ještě nemohla tušit, co jí v životě čeká. Eva se stala známou hlavně díky Snídani s Novou a později i moderováním historicky první novácké reality show Big Brother.

Do povědomí veřejnosti se dostala i coby herečka v divadelním představení Nahniličko v Divadle na Zábradlí, kde hrála od roku 1997. Eva, dívčím jménem Aichmajerová, se před deseti lety provdala za spisovatele a novináře René Decastela, se kterým má syna Michaela a dceru Zuzanku. To, že má už desetiletého synka a o dva roky mladší dceru by jí nikdo nehádal.

Sympatická moderátorka si aktuálně užívá zimu v Česku a už se nemůže dočkat víkendu, kdy si vyrazí s celou rodinkou do Špindlerova Mlýna.

Související články

Další články