Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Poznáte malou holčičku v kloboučku a brýlích? Dnes je z ní největší hvězda celého Česka!

Byla mimořádně rozkošný špunt.
+ Dalších 20 fotografií
Jen v roztomilém kloboučku a slunečních brýlích si před téměř 20 lety hrála na pláži. Tehdy ještě nepotřebovala plavky a nikoho to nepohoršovalo. Kdyby tehdy někdo řekl, že v roce 2018 oslní celé Česko i zbytek světa, asi by si většina lidí klepala na čelo. Poznáte, kdo je rozkošná dívenka z archivní fotografie?

Bábovičky, klobouček, sluneční brýle a žádné plavky. Tak si před téměř 20 lety hrála u moře dívka, která se díky píli a tvrdému tréninku stala největším českým sportovním překvapením.

Tehdy by nikoho ani ve snu nenapadlo, že se vyšvihne mezi zlaté olympioniky. Pokud jste v holčičce poznali olympijskou medailistku Ester Ledeckou (22), pak jste hádali správně!

Nepřeháníme, když řekneme, že Ester je momentálně nejsledovanější Češkou. Zlatá medaile je zlatá medaile a dvaadvacetiletá Ledecká si v sobotu pojede ještě pro jednu. Všichni budeme držet palce!

Mohlo by vás zajímat

Další články