Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poznáte, kteří čeští herci se převlékli za hollywoodské hvězdy z filmu Smrt jí sluší? Jsou k nepoznání od originálu

Kdo by neznal legendární komedii Smrt jí sluší.
Zdroj: Petr Kurečka www.kalendarpromeny.cz
Meryl Streep, Goldie Hawn a Bruce Willis, hlavní hvězdy z filmového trháku Smrt jí sluší. Jenže tito hollywoodští herci mají obrovskou konkurenci v Česku. Uhádnete, kdo se za ně tak dokonale převlékl, aby podpořil dobrou věc?

Pro charitu by se čeští umělci roztrhali, a to skoro doslova. Vyměnili by svou vizáž za jinou. Přesně jako Chantal Poullain jako Meryl, Jan Cina, který je naprosto dokonalý jako Goldie, a Michal Dlouhý, kterému se splnil sen, že se mohl vtělit do bouřliváka Bruce při focení kalendáře.

„Když jsem hledal, které herečky by u nás mohly ztvárnit Meryl Streep ve filmu Smrt jí sluší, vtipnou, krásnou a věčně mladou, vycházela mi z toho jednoznačně Chantal,“ říká fotograf Petr Kurečka.

Chantal přišla do ateliéru s humorem jí vlastním a s vážnou tváří vyprávěla o tom, jak cvičila celou noc to otočení krku před zrcadlem a že tam ještě tedy není.

Michal Dlouhý bral všechno s jasným poklidem a vůbec jsme u něho neměli pocit, že je pro něj tato role úplně jiné kafe, které běžně dělá. Bruce Willis mu prostě sedl.

Jan Cina, který fotil jako první z naší trojice, strávil na maskérském křesle nejdelší dobu, ale výsledek se tedy podařil. Musel totiž do kompletní výbavy včetně nalepovacích nehtů, podprsenky a tuny líčidel.

„Upřímně jsem si na začátku říkal, že najít společné rysy bude těžké, ale myslím, že díky zázračným rukám maskérky a kostymérky a samozřejmě umu fotografa Cina zmizel a objevila se Goldie. Elixír mládí bych tedy ale vypít nechtěl. Jednak to zatím ve všech v literatuře nebo ve filmu popsaných případech nedopadlo s věčně mladými lidmi úplně dobře, a myslím, že je možné uchovat si mládí sám v sobě bez pomoci podobných lektvarů," řekl se smíchem Honza.

Křest se bude konat již 15. listopadu a výtěžek z dražby originálů fotografií podpoří charitativní projekty, které realizuje nadace Archa Chantal na dětských odděleních českých zdravotnických zařízení.

Související články

Další články