Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Poznáte, které šílené Slovence patří tento odhalený klín? Napovíme vám, jedná se o řádně zajetou mašinu!

Sisa Sklovská nyní používá k propagaci nového muzikálu svůj pohlavní
orgán. To ostatně není v šoubyznysu nic nového.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Slovenská muzikálová pěvkyně Sisa Sklovská už našemu šéfredaktorovi Pavlovi Novotnému připravila nejeden zvláštní zážitek. Po jejich veřejné přestřelce, kdy Sisa dojemně reagovala na svou přezdívku „vyzobaná slunečnice“, přichází z její strany další kulturní obohacení.

Paní Sklovská se toho totiž evidentně nebála a i ve svých téměř padesáti letech dává všanc svůj téměř odhalený rozkrok v upnutém body. Rozkrok jí má pomoci v propagaci nového muzikálu, kde Sklovská ukáže své pěvecké umění. Genitálie a showbyznys, to šlo vždy velmi dobře dohromady a nejinak je tomu i v případě vážené Sisy. „Dovoľte, aby som sa vám predstavila v novej úlohe, ako Velma von Tussle z pripravovaného amerického muzikálu Hair Spray,“ vysvětlila majitelka vystaveného rozkroku důvod svého činu.

Na fotce jde vidět výrazná snaha o stylizaci do zpěvačky Cher, které se v jejím rodném USA vždy přezdívalo „americká Sisa Sklovská“. Tak teď už alespoň konečně víme proč.

Související články

Další články